COLOR ONE WAA1N460 RAL0506080 20x20 MATOWA

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: WAA1N460
  • Producent: RAKO
  • Kod producenta: 8590596138505
  • Waga: 11.2 kg
  • Dostępność: Jest

  • Historia ceny
  • Czas realizacji: 7-14 dni
  • m2
  • 128,78 zł 102,90 zł / m2

Seria płytek ściennych RAKO COLOR ONE opracowana jako 24-godzinny system kolorów powstała w ścisłej współpracy z architektami i projektantami. System oferuje nieskończenie wiele możliwości kolorystycznych, spełniając wymogi współczesnego designu i historycznej architektury.

W systemie 24 kolorów dostępne mamy 2 skale kolorów - nocną i dzienną, które wzajemnie ze sobą harmonizują. Ze względu na swoją neutralność, kolory „nocne” stanowią dominację w układach architektonicznych, tworząc harmonijną bazę dla mocnych, barwnych akcentów wybranych ze skali „dziennej”.
Intensywność kolorów „dziennych” oddaje najwyższe możliwe do uzyskania bogactwo wybarwień w technologii szkliwienia powierzchni płytek, zarówno dla kafelków ściennych, jak i podłogowych.
System kolorów obejmuje całe portfolio produktów RAKO OBJECT, począwszy od serii ColorONE i ColorTWO, poprzez serię POOL, a skończywszy na pełnej ofercie serii Taurus (COLOR, GRANIT, PORFYR, INDUSTRIAL). Oferta marki RAKO OBJECT stanowi kompatybilne rozwiązania systemowe i dodatkowo uzupełnia produkty RAKO HOME, tworząc kompletne rozwiązanie z jednym z najszerszych portfolio płytek ceramicznych. Tak szeroka gama płytek ściennych i podłogowych jest gwarancją zapewnienia doskonałego narzędzia kreatywności i projektowania bez ograniczeń.Płytki serii dostępne są w rozmiarach 15x15, 20x20, 20x40, a wybrane kolory dodatkowo 20x60 oraz 30x60 z wykończeniem powierzchni połysk lub mat. 


Jeśli zamierzasz łączyć ze sobą różne kolory lub formaty - PAMIĘTAJ O WŁAŚCIWYM DOBORZE KALIBRACJI.
POWIEDZ NAM O TYM PRZY ZAMÓWIENIU PŁYTEK.

Prosimy pamiętać, że wygląd produktów w postaci fotografii zamieszczonych na stronach sklepu może różnić się od wyglądu produktu "na żywo". To samo zdjęcie na różnych ekranach będzie wyświetlane w innej kolorystyce i nasyceniu. Zdjęcia zostały wykonane w określonych warunkach oświetleniowych, które mają istotny wpływ na wygląd prezentowanych produktów. Produkty częściowo absorbują, a częściowo odbijają światło i jego barwę. A zatem odbiór wyglądu  zakupionych produktów, może być inny niż postrzeganie zamieszczonych zdjęć, nawet na skalibrowanych monitorach, gdyż niemożliwe jest odtworzenie identycznych warunków zewnętrznych. Określone cechy wyglądu produktów stara się przedstawić opis słowny, lecz odbiór opisu słownego może być subiektywny u różnych osób.

CECHY PRODUKTU

INSPIRACJA: MONOCOLOR
RODZAJ PRODUKTU: PŁYTKA ŚCIENNA / GLAZURA ŚCIENNA
PRZEZNACZENIE PRODUKTU: ŁAZIENKA / KUCHNIA, OBIEKTY KOMERCYJNE
ROZMIAR: 20x20 cm
DOMINUJACY KOLOR : POMARAŃCZOWY
POWIERZCHNIA: MATOWA
REKTYFIKACJA: NIE
GRUBOŚĆ: 6,5 mm
MROZOODPORNOŚĆ: Nie
ZASTOSOWANIE: Wewnątrz / INSIDE
KOLOR RAL:
GATUNEK: 1
PAKOWANIE / KARTON: 1,00 m2 / 25 SZT