IMPREGNAT DO PŁYTEK CEGŁOPODOBNYCH - ŻYWY KOLOR /czerwony/

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 2272
  • Producent: STEGU
  • Kod producenta: IMPR.CZERW.
  • Waga: 2 kg
  • Dostępność: Jest

  • Historia ceny
  • Czas realizacji: 3-5 dni
  • szt.
  • 38,03 zł 37,90 zł / szt.

Impregnat do płytek cegłopodobnych firmy STEGU.
Pojemność - 2 L

Żywy Kolor CZERWONY jest białym wodorozcieńczalnym impregnatem na bazie sylikonów do powierzchniowej hydrofobizacji wewnątrz i na zewnątrz budynków.

ZASTOSOWANIE:
Żywy Kolor CZERWONY jest przeznaczony do impregnacji: porowatych betonowych płytek STEGU, parapetów i daszków STEGU jak również piaskowca, klinkieru itp.

PRZYGOTOWANIE:
Przed przystąpieniem do prac powierzchnię suchą oczyścić z kurzu, brudu, oleju, smarów itp. Powierzchnie, które nie będą impregnowane np. szyby, części metalowe, drewniane, kamień polerowany itp. należy starannie zabezpieczyć. Przed użyciem impregnat należy wymieszać. Płytki STEGU impregnować razem ze spoiną co najmniej po 7 dniach po zakończeniu prac. Impregnować przy suchej bezdeszczowej pogodzie i temperaturze od +5 do +30°C. Nowe wylewki betonowe lub tynki można impregnować nie wcześniej niż po 24-30 dniach po wykonaniu tych prac.

SPOSÓB UŻYCIA:
Żywy Kolor można nanosić pędzlem lub metodą natryskową. Impregnat musi być nakładany równomiernie, przy mocno chłonnych powierzchniach nakładać dwukrotnie sposobem „mokre na mokre” (dodatkową warstwę nanosić w zależności od chłonności powierzchni i temperatury otoczenia nie później niż po 20 minutach). Impregnowana powierzchnia powinna być równomiernie i dokładnie nasycona.

WYDAJNOŚĆ:
8-10 m2 z opakowania przy jednokrotnej impregnacji. Zużycie środka zależy od chłonności impregnowanego materiału i techniki nanoszenia.

Prosimy pamiętać, że wygląd produktów w postaci fotografii zamieszczonych na stronach sklepu może różnić się od wyglądu produktu "na żywo". To samo zdjęcie na różnych ekranach będzie wyświetlane w innej kolorystyce i nasyceniu. Zdjęcia zostały wykonane w określonych warunkach oświetleniowych, które mają istotny wpływ na wygląd prezentowanych produktów. Produkty częściowo absorbują, a częściowo odbijają światło i jego barwę. A zatem odbiór wyglądu  zakupionych produktów, może być inny niż postrzeganie zamieszczonych zdjęć, nawet na skalibrowanych monitorach, gdyż niemożliwe jest odtworzenie identycznych warunków zewnętrznych. Określone cechy wyglądu produktów stara się przedstawić opis słowny, lecz odbiór opisu słownego może być subiektywny u różnych osób.