SELECTED OAK BROWN GRES DREWNOPODOBNY 22,1X89

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: OP458-012-1
  • Producent: Opoczno
  • Kod producenta: 5902115720710
  • Waga: 23 kg
  • Dostępność: Zapytaj o dostępność
    Czas realizacji: 3-5 dni
  • m2
  • 137,35 zł 109,90 zł / m2

Drewno to nie tylko surowiec, ale element dekoracyjny będący podstawą wielu oryginalnych aranżacji. Inspirowana nim kolekcja Selected Oak Brown stała się wyznacznikiem stylu, który wybierają amatorzy wnętrz o wyszukanym smaku. Kolekcję tworzą dwie płytki gresowe, w modnych obecnie, dużych formatach, zbliżonych wymiarami do naturalnych drewnianych desek. Ciemna tonacja brązu podkreśla modernistyczny charakter wnętrz, a matowe wykończenie nadaje całości wyjątkowo eleganckiego charakteru.

Estetyczna i wyrazista kolorystycznie kolekcja sprawdzi się wszędzie tam, gdzie najważniejsza jest wielofunkcyjna i wytrzymała podłoga. Idealnie zagra w towarzystwie prostych mebli i białej ceramiki łazienkowej. Kolekcja Selected Oak należy do serii Opoczno Wood Concept.

Prosimy pamiętać, że wygląd produktów w postaci fotografii zamieszczonych na stronach sklepu może różnić się od wyglądu produktu "na żywo". To samo zdjęcie na różnych ekranach będzie wyświetlane w innej kolorystyce i nasyceniu. Zdjęcia zostały wykonane w określonych warunkach oświetleniowych, które mają istotny wpływ na wygląd prezentowanych produktów. Produkty częściowo absorbują, a częściowo odbijają światło i jego barwę. A zatem odbiór wyglądu  zakupionych produktów, może być inny niż postrzeganie zamieszczonych zdjęć, nawet na skalibrowanych monitorach, gdyż niemożliwe jest odtworzenie identycznych warunków zewnętrznych. Określone cechy wyglądu produktów stara się przedstawić opis słowny, lecz odbiór opisu słownego może być subiektywny u różnych osób.

CECHY PRODUKTU

INSPIRACJA: WOOD / DREWNO
RODZAJ PRODUKTU: GRES SZKLIWIONY
PRZEZNACZENIE PRODUKTU: ŁAZIENKA / KUCHNIA, SALON / TARAS
ROZMIAR: 22,1x89 cm
DOMINUJACY KOLOR : BRĄZOWY
POWIERZCHNIA: MATOWA, STRUKTURA
REKTYFIKACJA: TAK
GRUBOŚĆ: 8,0 mm
MROZOODPORNOŚĆ: Tak
ZASTOSOWANIE: Na zewnątrz i wewnątrz / OUTSIDE & INSIDE
KLASA ŚCIERALNOŚCI: PEI 4
ANTYPOŚLIZGOWOŚĆ: R10
GATUNEK: 1
PAKOWANIE / KARTON: 0,97 m2 / 5 szt