RUSTIC BRONZE MATT RECT 22,7X119,5

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: OP498-106-1
  • Producent: Opoczno
  • Kod producenta: 5901771036821
  • Waga: 20.9 kg
  • Dostępność: Jest
    Czas realizacji: 5-7 dni
  • m2
  • 175,99 zł 139,90 zł / m2

Deski gresowe marki Opoczno z kolekcji Grand Wood czerpią wszystko, co najlepsze, z piękna otaczającej nas natury. Idealne odwzorowanie kolorystyki,
faktury oraz usłojenia drewna sprawia, że mamy do czynienia z produktem wyjątkowym pod względem estetycznym, który wnosi do wnętrz harmonię, spokój oraz ciepło domowego ogniska. Jednocześnie jest to rozwiązanie niezwykle trwałe i nad wyraz funkcjonalne. Dzięki temu połączeniu oferowane
przez markę Opoczno płytki gresowe inspirowane drewnem idealnie sprawdzą się w każdym wnętrzu, w którym zechcemy je wykorzystać.

Opoczno GRAND WOOD RUSTIC to seria desek gresowych o najsilniejszym charakterze. Rysunek i struktura drewna są mocne i wyraźne. Bogate usłojenie, pęknięcia, liczne sęki oraz jasne, ciepłe i głęboko nasycone odcienie brązu pozwalają na stworzenie oryginalnych, robiących wrażenie przestrzeni.

Seria GRAND WOOD Rustic sprawdzi się w przestrzeniach industrialnych, może być także podstawą klasycznych pomieszczeń, nadając im klimat nowoczesności. Będzie również świetną bazą dla oryginalnych wnętrz rustykalnych. Bogata struktura, głębia grafiki i siła koloru dają możliwość wielu interesujących aranżacji.

Różnorodność „twarzy” płytek w każdym odcieniu dodaje podłodze naturalności. W kolekcji odnajdziemy minimum 6 „twarzy”.

Prosimy pamiętać, że wygląd produktów w postaci fotografii zamieszczonych na stronach sklepu może różnić się od wyglądu produktu "na żywo". To samo zdjęcie na różnych ekranach będzie wyświetlane w innej kolorystyce i nasyceniu. Zdjęcia zostały wykonane w określonych warunkach oświetleniowych, które mają istotny wpływ na wygląd prezentowanych produktów. Produkty częściowo absorbują, a częściowo odbijają światło i jego barwę. A zatem odbiór wyglądu  zakupionych produktów, może być inny niż postrzeganie zamieszczonych zdjęć, nawet na skalibrowanych monitorach, gdyż niemożliwe jest odtworzenie identycznych warunków zewnętrznych. Określone cechy wyglądu produktów stara się przedstawić opis słowny, lecz odbiór opisu słownego może być subiektywny u różnych osób.

CECHY PRODUKTU

INSPIRACJA: WOOD / DREWNO
RODZAJ PRODUKTU: GRES SZKLIWIONY
PRZEZNACZENIE PRODUKTU: ŁAZIENKA / KUCHNIA, SALON / TARAS
ROZMIAR: 22,7x119,8 cm
DOMINUJACY KOLOR : BRĄZOWY
POWIERZCHNIA: MATOWA
REKTYFIKACJA: TAK
GRUBOŚĆ: 9,7 mm
MROZOODPORNOŚĆ: Tak
ZASTOSOWANIE: Na zewnątrz i wewnątrz / OUTSIDE & INSIDE
KLASA ŚCIERALNOŚCI: PEI 4
ANTYPOŚLIZGOWOŚĆ: R10
GATUNEK: 1
PAKOWANIE / KARTON: 1,08 m2 / 4 szt